Przedszkole terapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych, z autyzmem Warszawa Białołęka

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Witajcie w┬á Dobrym Starcie ­čÖé

Jeste┼Ťmy plac├│wkami edukacyjno-terapeutycznymi dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Stawiamy na indywidualne podej┼Ťcie do potrzeb dzieci (ma┼ée grupy), rozw├│j umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjnych i spo┼éecznych,┬á wspieramy w nabywaniu coraz wi─Ökszej samodzielno┼Ťci.┬á

Oto nasza historia w du┼╝ym skr├│cie… ­čÖé

Pierwsza, przedszkolna plac├│wka terapeutyczna powsta┼éa z ko┼äcem wrze┼Ťnia 2012r. Od lutego 2014r.,┬áprzy ul. Internetowej 33,┬ástworzyli┼Ťmy kolejne przedszkole, kt├│re zapewnia dzieciom z autyzmem, i z Z. Aspergera, intensywn─ů i wieloprofilow─ů terapi─Ö oraz edukacj─Ö.

Rok 2019 to kolejny, du┼╝y krok w edukacji – tym razem ju┼╝ na etapie szkolnym!┬á Otworzyli┼Ťmy┬áTerapeutyczn─ů Szko┼é─Ö Podstawow─ů „Dobry Start” dla dzieci z autyzmem i Z. Aspergera.┬á

W tym roku, do naszych dzia┼éa┼ä skierowanych do dzieci z niepe┼énosprawno┼Ťciami, wyzwaniami rozwojowymi, do┼é─ůczy┼é program ÔÇ×Za ┼╝yciemÔÇŁ ÔÇô bezp┼éatna, bardzo intensywna terapia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.

Jako za┼éo┼╝yciel Dobrego Startu, r├│┼╝norodne do┼Ťwiadczenia i sukcesy w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dzie─çmi zbieram od 12 lat. Przez kilka lat pracowa┼éam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „KonwaliowaÔÇŁ, w kt├│rej stworzy┼éam Zesp├│┼é Terapeut├│w realizuj─ůcych Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka (WWRD), pierwszy w Warszawie – niepubliczny, bezp┼éatny program terapeutyczny dla dzieci zagro┼╝onych niepe┼énosprawno┼Ťci─ů i niepe┼énosprawnych.

Od kilku lat, swoje do┼Ťwiadczenia, wiedz─Ö i ch─Ö─ç niesienia pomocy tym, kt├│rym jest trudniej, wykorzystuj─Ö w organizacji┬áprzedszkola i szko┼éy terapeutycznej.┬á

Bo chcę aby wszystkie dzieci miały DOBRY edukacyjny START!

Ma┼égorzata Przycka i Zesp├│┼é Dobrego Startu┬á­čÖé

Oddziały przedszkolne