Przedszkole terapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych, z autyzmem Warszawa Białołęka

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Rekrutacja do szkoły terapeutycznej Dobry Start na rok 2021/2022

Mamy dla Was wspaniałą informację! Powiększamy naszą szkolę terapeutyczną Dobry Start – już od września 2021r. uruchomimy dwie klasy I. Prowadzimy również edukację domową.

Zatem ruszamy z rekrutacją:

• naszych przyszłych uczniów – dzieci z autyzmem, dzieci z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną, dla których rodzice poszukują kameralnej placówki
  • specjalistów – nauczycieli wychowawców, nauczycieli wspomagających, terapeutów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Rodzicom proponujemy bezpłatne konsultacje, aby zapoznać się ze szkołą, naszym sposobem i organizacją pracy. Specjalistów prosimy o przesyłanie mailem swojego CV z opisem doświadczenia zawodowego.

Kontakt: p. Maria Tomczyk, wicedyrektor szkoły i koordynator rekrutacji – tel. 737 164 711, email: m.tomczyk@szkola-dobrystart.pl

Akrualnosci